Agnieszko, Twoje szkolenie bardzo odmieniło mój punkt widzenia giełdy, za co Ci niezmiernie dziękuję:) Codziennie trejduję, trochę na swój sposób, ale przez ten czas utrzymuję poziom 92% skuteczności na wejściach. Więc idzie bardzo dobrze:) Dziękuję. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i otwarcie umysłu:)

Mateusz Formella


Od razu pragne podziekowac za SUPER KURS!!!! Wszystkie wskazniki i Twoje strategie sa po prostu bombowe , sama technika spokojnego podejscia do trejdowania to nastepny duzy plus.

Dzisiaj stosowalem sie dokladnie do zalecen , otworzylem kilka pozycji- wiem ze nie zalecasz , ale chce jak najwiecej trenowac , duzo pracuje i wylapuje po prostu dni w ktorych moge troche przy komputerze posiedziec.

I… wszystkie wejscia byly +++ Co najwazniejsze Twoje rady odnosnie rozsadku, spokoju trafily w 10-tke

Nie robilem zadnych wejsc do momentu wystapienia wszstkich wymaganych warunkow ( MACD,Moving Average, kolor swiec) i to super dziala w ciagu kilkudziesieciu sekund mialem ponad $230 zarobione- w 4 otwarciach. Jeszcze raz dziekuje.

PAWEŁ SZKUDLAREK – uczestnik 6 miesięcznego kursu online na Forex.

——————————–

Trejduję w sumie dopiero kilka miesięcy i cały czas się uczę. Postanowiłam poszukać informacji na temat scalpingu i tak przypadkiem na YT trafiłam na materiał Agnieszki o świecach Renko i scalpingu na nich. Jako laik słuchałam i … o rany:) – rozumiałam o co chodzi. Wykres Renko okazał się (bynajmniej dla mnie) o wiele czytelniejszy – niż ze świecami japońskimi. I takim sposobem dołączyłam do strony Agnieszki na fb, stąd do bloga i materiałów. Moje zdziwienie było tym większe, gdyż strategie – które Agnieszka tłumaczy – są naprawdę proste i wystarczy się ich trzymać. Na blogu jest dostęp do praktycznie wszystkich wskaźników, których potrzebuję, aby scalpować na Renko. Oczywiście jakaś wiedza podstawowa z zakresu Price Action jest potrzebna… – niestety – trzeba się uczyć, aby zarabiać. Informacje na stronie fb są również bardzo przydatne – pokazywane na bieżąco każdego dnia zagrania na dax i walutach – utwierdzają w jakości podawanych informacji przez Agnieszkę. No i sam fakt, że już prawie 7 lat zarabia stosując swoje strategie – świadczy o wysokim poziomie sprawdzenia, dopracowania – a to już coś… czyli ja również mogę, jeśli Agnieszka podaje to wręcz na tacy:). Polecam każdemu – kto chce scalpować. Ja cały czas się uczę, dopracowuję… dobre wyniki już niebawem, wiem to:) Dzięki śliczne Agnieszka

Grażyna Kotyza

—————————————-

„Agnieszko,
Jeźeli ktoś w jakiś sposób mi pomógł, to staram się mu odwdzieczy. Ty mi pomogłaś zamieszczając bezpłatne informacje w sieci…
…Ty mi pokazałaś drogą, która mi odpowiada dlatego chciałbym Ci w jakis sposób podziękować. Wspomniałem o Tomku Kani ponieważ jest moim kolegą. Razem kiedyś pracowaliśmy zanim został Prezesem ZARY. Chciałbym Ci podarować jego książki z dedykacją dla Ciebie od autora. Potrzebowałbym adres na który Tomek prześle Tobie książki. O ile się zgodzisz. Zrobisz mu tym więlką przyjemność.
Robisz dobrą robotę. Podziwiam Cię za to, że Ci się chce. Pozdrawiam”

Darek z Warszawy